Як Berker зробив перехід на 3D друковані інжекційні форми Stratasys


Berker – провідний німецький розробник і виробник високоякісних електронних комутаторів і інтелектуальних систем управління будівлею, потребував перевірку недавно розроблених електричних компонентів, для якої необхідні деталі, виготовлені з використанням лиття під тиском.

Після складання, деталі повинні були пройти електростатичний розряд (ESD) випробування, проведене незалежним випробувальним агентством. Це означало, що перемикач прототип повинен був використовувати ті ж матеріали, як і у кінцевому виробі.

Замість того щоб використовувати інжєкційні металеві форми для перевірки конструкції, які були б дуже дорогі і забрали багато часу, щоб їх виробити, Berker вирішив спробувати Stratasys 3D друковані литтєві форми.

Berker випустила серію 3D друкованих форм для інжєкцій з використанням технології Polyjet Stratasys з матеріалом Digital ABS™. Кожна прес-форма, з різною геометрією, була використана для випуску кінцевих деталей з різного матеріалу: ASA, PC і TPE.

Результати часу і економії були вражаючими, із середнім скороченням на 83% у вартості на прес-форму і скорочення 85% часу виробництва!

Дивіться наш безкоштовний веб-семінар, щоб дізнатися, як використовувати 3D друковані форми для інжєкцій для тестування дослідних зразків деталей: www.stratasys.com/resources/webinars/3d-printed-injection-molds

 

Contact Info

АБВ-СТРОЙ

фактична: просп. Відрадний, 103, м. Київ, 03061

юридична: вул. Кільцева дорога, 8, оф. 40, м. Київ, 03170

Phone : +38 (067) 505 00 69

Email : abvhot@gmail.com