fbpx

XVII Міжнародний Промисловий Форум


Запрошуємо 20-23 листопада 2018 на виставку XVII Міжнародний Промисловий Форум на стенд PROSTIR 3D – павільйон 3, стенд № D-05.4. Адреса Київ, Броварський проспект, 15 поруч з метро Лівобережна.

Наш стенд буде демонструвати обладнання C.M.S. Industries та модельні матеріали RAMPF Tooling Solutions, моделі виготовлені з матеріалів RAKU-TOOL на фрезерних верстатах з ЧПК.

RAMPF Tooling Solutions пропонує інноваційні технології для виготовлення модельної оснастки, що дозволяють знизити трудовитрати і час на виготовлення, зменшити вагу моделі, при високих показниках зносостійкості та якості модельної оснастки.

C.M.S. Industries об’єднує три італійські компанії, які виробляють
– п’ятикоординатні фрезерні центри з ЧПК;
– машини для термоформовки;
– системи гідроабразивного різання.
Області застосування верстатів C.M.S. – авіакосмічна промисловість, вітряна
енергетика, суднобудування і модельне виробництво.
C.M.S. використовує інноваційні технології в обробці поверхні різноманітних матеріалів: алюміній, модельні пластики, епоксидні пасти, деревина, композитні матеріали.
Рішення CMS для виробництва модельного оснащення поєднують в собі безпрограшні переваги: ​​наявність різноманітних конфігурацій верстатів, можливість обробки всіх модельних матеріалів, широкий вибір методів кріплення деталей, максимальну безпеку.

Contact Info

АБВ-СТРОЙ

фактична: просп. Відрадний, 103, м. Київ, 03061

юридична: вул. Кільцева дорога, 8, оф. 40, м. Київ, 03170

Phone : +38 (067) 505 00 69

Email : abvhot@gmail.com