Партнери

Stratasys була заснована в 1989 році в Іден-Прері, штат Міннесота, США. Компанія Stratasys спеціалізується на виробництві обладнання та матеріалів для тривимірного друку, за допомогою яких з цифрових даних створюються фізичні об’єкти. Вироблені нею системи різняться від недорогих настільних тривимірних принтерів, до великих, просунутих виробничих 3D-систем,  роблячи тривимірний друк доступним як ніколи раніше. Виробники використовують тривимірні принтери Stratasys для створення моделей і прототипів для нових видів продукції та випробувань, а також для виробництва готової продукції в дрібносерійних масштабах.

 Rampf tooling

RAMPF Tooling була заснована у 1980 році Рудольфом Рампфом. Компанія спеціалізується на виробництві модельних пластиків на основі поліуретану. Модельні пластики RAKU-TOOL дозволяють скоротити час виготовлення, зменшити виробничі витрати, підвищити якість модельного оснащення.

 Logo-Final-2c

Lange + Ritter це ваш спеціаліст для армування зі скла, вуглецю і високо міцних синтетичних волокон, препрегів,  сендвіч матеріалів, поліефірних смол, епоксидних смол. У асортименті продуктів компанії Ви знайдете те, що потрібно від сировини, армирующих волокон, добавок і допоміжних засобів в обробці смоли.