Нова адитивна система Stratasys підвищує аддитивне виробництво, яким ми його знаємо.

Stratasys Infinite Build 3D Printer

Адитивна система Stratasys Infinite Build 3D може допомогти компанії Ford виробляти легші та більш індивідуальні автомобілі швидше.

Як майже кожний автовиробник, Ford прораховує можливості 3D друку для покращення його спроміжності розробляти та будувати нові автомобілі. Адитивне виробництво забезпечує корочші терміни виготовлення, розширені налаштування та більш легкі конструкції, серед багатьох інших ефективностей. Не дивно, що тут дуже багато запитань і до цих пір немає маси діючих даних. Але це змінюється, включаючи компанію Ford Motor, яка має вражаючий новий інструмент у своєму арсеналі – адитивну систему Stratasys Infinite Build 3D.

На відміну від звичайних 3D-принтерів, які створюють верхній шар за шаром, Stratasys Infinite Build 3D працює вбік, це означає що він може виробляти набагато довші об’єкти, теоретично нескінченні за розміром. Машина працює таким чином, що її процес друку повністю відрізняється, частково тому, що спочатку повинен наносится шар структури підтримки для об’єкта.

На відміну від більшості комерційних принтерів, Stratasys не використовує матеріал у вигляді нитки. Замість цього, він використовує власний порошок мікро-гранул, схожий на пісок. Термопластичний, гранульований матеріал подається вздовж гвинтового приводу і нагрівається до зрідження до виходу з друкувальної голівки (не так як в литті під тиском). Роботизована рука заповнює матеріал в каністри, коли це необхідно, це означає, щр машиною може оперувати великий робот протягом багатьох годин або навіть днів.

Наразі машина працює в якості дослідної. Інженери Ford продумують як досягнути кращих результатів. Вони вже дізналися, що орієнтація, в якій вони друкують об’єкти, має великий вплив на якість поверхні. Вони також дізналися, що вони можуть змінити друкований продукт, корегуючи ширину друку, повітряний зазор та швидкість друку, щоб досягти бажаної поверхні. Є ще випадкові збої, коли машина збивається, і вона, звичайно, повинна повторити фрагмент або перезапустити друк. Але це очікуємо для машини-прототипу, особливо такого, який компанія тестує лише кілька місяців.

Ford ділиться своїми знахідками з давнім партнером Stratasys, який також співпрацює з аерокосмічною фірмою Boeing і членами медичного співтовариства, щоб знайти інші програми для своєї машини. Навіть зараз, Stratasys Infinite Build 3D може працювти без нагляду протягом доби, та Ford планує встановлювати систему відеонагляду, таким чином інженери можуть слідкувти за процесом видаленно.

Потрібен час щоб з’ясувати, як використовувати Stratasys Infinite Build 3D у повному обсязі, але це не заважає Форду мріяти. «3D-друк обіцяє змінити автомобільний дизайн і виробництво за рахунок нових шляхів впровадження інновацій та підвищення ефективності виробництва. Наше бачення ґрунтується на реалізації концепції швидкісного, високоякісного адитивного виробництва автомобільних деталей. Ми вітаємо нові можливості, надані масштабуємою, універсальної концепцією Infinite Build, і будемо продовжувати співпрацю з Stratasys для досягнення поставлених цілей», – заявив директор науково-конструкторського відділу компанії Ford Майк Уйатенс.

Міцна та легка конструкція побудована на адитивній системі Stratasys

Міцна та легка конструкція побудована на адитивній системі Stratasys

 

Фрагмент конструкції побудованої на Infinite Build 3D

Фрагмент конструкції побудованої на Infinite Build 3D

 

Гранули термопластика для адитивної системи Infinite Build 3D

Гранули термопластика для адитивної системи Infinite Build 3D

 

Завантаження гранул термопластика роботом-маніпулятором в адитивну систему Infinite Build 3D

Завантаження гранул термопластика роботом-маніпулятором в адитивну систему Infinite Build 3D

 

Допоміжні оперцїї робота-маніпулятора для адитивної системи Infinite Build 3D

Допоміжні оперцїї робота-маніпулятора для адитивної системи Infinite Build 3D