Дослідне виробництво

Наше підприємство надає послуги з розробки та виготовлення дослідних зразків виробів різного призначення. На базі нашого конструкторського відділу, лабораторії та дослідного виробництва ми проводимо розробку нового виробу та створюємо технологію його виготовлення.

Процес розробки дослідного зразка включає в себе кілька етапів:

  1. Проектування дослідного зразка і розробка повного комплекту конструкторської документації для передачі виробу в виробництво;
  2. Виготовлення дослідного зразка – випуск пробного виробу або обмеженої партії виробів;
  3. Випробування дослідного зразка – проведення тестової експлуатації пробного виробу з метою виявлення можливих помилок в роботі або невідповідностей з необхідними характеристиками.

Розробка конструкторської документації.

Якісна конструкторська документація на дослідний зразок – запорука успішного виробництва. Щоб дослідно-промисловий зразок виробу був правильно виготовлений з першого разу, необхідно грамотно підійти до розробки проектної документації.

У робочих конструкторських документах буде відображено весь виробничий процес, а також результати випробувань дослідної продукції. Якісне проектування дослідного зразка дозволить уникнути подальших неточностей при його виготовленні.

Технічна пропозиція – документ з описом мети, ідеї розробки нового продукту, економічне обґрунтування доцільності його використання і т.д .; документи позначаються літерою «П».
Ескізний проект – опис пристрою і його конструкції, ескізи, креслення; документи позначені літерою «Е».
Технічний проект – останній етап конструкторського проектування; документи розкривають технічний пристрій, принцип роботи виробу; позначаються літерою «Т».
Робоча документація – пакет документів, призначений для передачі на виробництво.
На всіх етапах ми тісно взаємодіємо з замовником, враховуючи всі запити та побажання. Якщо у клієнта є частина конструкторських документів, то можливо скорочення термінів і обсягу проектування. Перед здачею робочої документації обов’язково проводяться приймальні випробування.

Виготовлення дослідного зразка виробу.

В якості основи для контролю якості виробництва береться затверджений технічний проект з усіма кресленнями, схемами і текстовою інформацією. Потім відбувається збірка дослідних зразків виробів, їх попередні та приймальні випробування. За результатами випробувань можуть бути внесені зміни в проектну документацію для удосконалення кінцевого продукту.

Як подати заявку на розробку дослідного зразка.

Зверніться до нас, зв’язавшись електронною поштою або через онлайн-форму на сайті. У заявці опишіть у вільній формі ваші завдання, в разі наявності прикріпіть техзавдання або схематичний опис виробу.
Наші фахівці розглянуть заявку і зв’яжуться для обговорення співпраці.

Ми складемо більш детальне технічне завдання або доопрацюємо наявне з урахуванням з’ясованих вимог замовника. На основі технічного завдання буде підготовлено комерційну пропозицію і кошторис із зазначенням вартості та термінів проведення всіх робіт.

Після узгодження ціни і термінів ми підписуємо договір і приступаємо до розробки конструкторської документації на дослідний зразок і його виробництво.

У підсумку ви отримаєте повний пакет проектних документів, протестований дослідний зразок, готовий до подальшого серійного виробництва.

Якщо у вас залишилися питання, зв’яжіться з нами прямо зараз за вказаними контактами.